KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9535275
nr 953 5275
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Blyerts, Olle Kåks (1941-2003), signerad. -75, 18x14
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 april 2015
kl 18:25:55
700 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks